Asosiy kontentga o'tish
Byungjeom stansiyasiga piyoda, keng terasli 2 xonali, 2 hammomli kvartira. 1
Byungjeom stansiyasiga piyoda, keng terasli 2 xonali, 2 hammomli kvartira. 2
IjaraOfistel (ofis uchun)

Ofis maqsadida roʻyxatdan oʻtgan. Uy egasi yashash joyi boʻyicha roʻyxatga olishga (전입신고) ruxsat bermasligi mumkin. Shartnomadan oldin agentdan aniqlang.

Byungjeom stansiyasiga piyoda, keng terasli 2 xonali, 2 hammomli kvartira.

Depozit10,000,000 von

Xizmat haqi300,000 von/oy
Mavjud sana: 30-noyabr, 2026

Bu uy haqida

🌸 Ko'chmas mulk ma'lumotlari ▪️ To'rt faslni his qilishingiz mumkin bo'lgan noyob ofis-stilida keng teras ▪️ 1-turli Byungjeom stansiyasidan piyoda masofada, erkin avtoturargoh ▪️ İki xona, ikkita hammom ▪️ O'tish mumkin emas. 🌸 Tafsilotlar ▪️ Joylashuv: Gyeonggi provinisi, Hwaseong shahridagi Byungjeom tumanidagi Jin'an-dong, 943-1, Orange County ▪️ Oylik ijarasi: 1,430,000 KRW ▪️ Depozit: 10,000,000 KRW ▪️ Foydalanish maydoni: 59.61㎡ ▪️ Bino turi: Turli hayot ijtimoiy inshootlari ▪️ Foydalanish tasdiqlanishi: 2023.7.28. ▪️ Mavjud qavat: 13-qavat ▪️ Jami qavatlar: 4 qavat yer osti - 16 qavat yer usti ▪️ Parking joylari: 152 ta ▪️ Lift: 4 ta ▪️ Xonalar soni: 2 ▪️ Hammomlar soni: 2 ▪️ Kirish sanasi: 2027-yil 1-yanvar (2026-yil 11-oyidan 2027-yil 3-oygacha har bir xona uchun ma'lum bo'ladi) ▪️ Boshqarish to'lovi: O'rtacha 300,000 KRW (elektr, gaz, issiq suv, umumiy boshqarish to'lovi va h.k. internetdan tashqari) 🏡 Ko'ngilli brokerlik ofisi ▪️ Bino boshqaruvidan tortib dizayn maslahatgacha, batafsil bir martalik xizmat ▪️ Broker Son Ji-young ☎ 010-7202-9869 ▪️ Manzil: Gyeonggi provinsiyasi, Hwaseong shahridagi Byungjeom dong ro'li 114-1, 1-qavat ▪️ Ro'yxat raqami: 41590-2022-10025 ▪️ Biznes raqami: 330-70-00290 📞 Aloqa ▪️ Veb-sayt: https://joysonrealty.com/en/ ▪️ Mobil, WhatsApp: 010-7202-9869 ▪️ Telefon: 031-226-7776, Faks: 031-226-7707 💬📞 ▪️ Elektron pochta: ilovesummer83@gmail.com ▪️ KakaoTalk ID: contigo999 ▪️ YouTube: https://www.youtube.com/@joysonrealty ▪️ Blog: https://blog.naver.com/joysonrealty

Media

Qavat rejasi

Maxsus hudud
59.61 m²
Ijaraga beriladigan hudud
92.72 m²
Xonalar
2
Hammomlar
2
To‘liq opsiyalar
Ha
Qavat
Yuqori qavat
Yo‘nalishi
Janub(mehmonxona bo'yicha)
Ko‘chib kirish holati
Muzokarali
Metro
Line 1: Byeongjeom · Piyoda 5 daqiqa

Yashash uchun ro'yxatga olish

Rezident ro‘yxati

Koreya rezident ro‘yxati (전입신고) uchun mavjud

Yo‘q

RC(ARC)

Chet ellik rezident ro‘yxati uchun mavjud (ARC egalari)

Ha

Biznes shartnomasi

Shartnomani ro'yxatdan o'tgan biznes nomiga tuzish mumkinmi.

Ha

Biznes manzilini ko'chirish

Ijarachi biznesini shu manzilga ro'yxatdan o'tkazishi shartmi.

Shart emas

Qulayliklar

Asosiy qulayliklar

Avtoturargoh
Yer osti, Shaxsiy joy
Isitish
Alohida gaz qozoni (Pol isitish)
Sovutish
Alohida konditsioner
Uy hayvonlari
Ruxsat berilmagan
EV zaryadlagich
Mavjud

Joylashuv

4 Byeongjeomnoeul 8-ro, Byeongjeom-gu, Hwaseong-si, Gyeonggi-do

Asosiy hududlarga taxminiy qatnov

Ba'zi yo‘nalishlar taxminiy hisobdan foydalanishi mumkin; haqiqiy vaqt tirbandlik va almashuvlarga qarab farq qiladi.

Xarajatlar

Ko‘chib kirish jami

12,342,000 von

  • Depozit10,000,000 von
  • Birinchi oy ijarasi1,430,000 von
  • Birinchi oy xizmat haqi300,000 von
  • Boshqa bir martalik to‘lovlar612,000 von

Oylik xarajat tafsiloti

Oylik ijara
1,430,000 von
+Texnik xizmat haqi
300,000 von
+Depozit imkoniyat qiymati (3,5%)
29,167 von
Taxminiy oylik jami≈ 1,759,167 von/oy

To‘lovlar va xarajatlar

Texnik xizmat haqi

300,000 von

Broker haqi (bir martalik)

612,000 von

Pro

Seoul Homes Pro

Ushbu kontent faqat Seoul Homes Pro aʼzolari uchun.

Depozit10,000,000 von

Bu binodagi boshqa xonadonlar — Xuddi shu bino

O‘xshash uylar

Xuddi shu tuman

Seul Siheung va Gyeonggi Pyeongtaekni bog'lovchi Gyeongsudo ko'chasida joylashgan

Jinan-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-gu
1 ta hammom160 m²
Xuddi shu tuman

Katta Dongtan yashash majmuasi bilan chegara qo'yilgan tijorat ob'ekti | Oson ishga olish

Neung-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-guDongtan
1 ta hammom189.21 m²
Xuddi shu tuman

Samsung yarimo‘tkazgichlariga 5 daqiqalik masofada ko‘taruvchi bor ombor

Gisan-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-gu
1 ta hammom198 m²1F / 1F

Hwaseong-si Byeongjeom-gu dagi yangi e'lonlar

Gyeonggi janubi kichik ofis Samsung yarimo'zasiga yaqin

Itaun3 · Byeongjeom-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-guByeongjeom
1 ta hammom24.01 m²

Samsung yarimo'tkazgichiga yaqin Janubiy Gyeonggi kichik ofis

Itaun3 · Byeongjeom-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-guByeongjeom
1 ta hammom78.3 m²

Gyeonggi janubidagi kichik ofis Samsung yarimo'tkazgichiga yaqin

Miraepeuraja · Jinan-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-gu
2 ta hammom92.4 m²

🚆[Yangi] 2 Xona, 1 Hammom, Byeongjeom Stantsiyasidan 5 daqiqa, Full Option

Byeongjeom-dong, Hwaseong-si Byeongjeom-guByeongjeom
2 xona1 ta hammom47.11 m²

Tashrifchi sharhlari

Hali sharh yo‘q. Birinchi bo‘lib sharh qoldiring!

Sharh qoldirish uchun tizimga kiring.

Kirish

Seuldagi uy-joylarni ko‘rish

Bu e'lon ma'lumotlari ro‘yxatdan o‘tgan agent tomonidan bevosita taqdim etilgan va Seoul Homes uning aniqligi, haqiqiyligi yoki huquqiy kuchi bo‘yicha kafolat bermaydi. Har qanday kelishuvga kirishishdan oldin barcha hujjatlarni tekshiring.