Asosiy kontentga o'tish
1.5 ajratilgan, uy hayvonlariga ruxsat beriladi. 1
1.5 ajratilgan, uy hayvonlariga ruxsat beriladi. 2
IjaraOfis joyi

1.5 ajratilgan, uy hayvonlariga ruxsat beriladi.

Depozit30,000,000 von

Xizmat haqi250,000 von/oy
Hozir mavjud

Bu uy haqida

Kafolat: 30,000,000 won ~ 20,000,000 won Oylik ijarasi: 4,200,000 won ~ 4,400,000 won Boshqa xarajatlar alohida Kirish: tasdiqlash kerak.

Ko‘rish

Maydon
33.03 m²
Xonalar
1.5 xona
Hammomlar
1 · Alohida dush kabinasi
To‘liq opsiyalar
Yo‘q
Qavat
18 qavatdan 9-qavat · 5 yer osti qavati
Qurilgan yil
2025 (1 yil)
Yo‘nalishi
Janubi-g'arb(asosiy deraza bo'yicha)
Tuzilma
Temir-beton
Foydalanish
Ko'p oilali uy
Yer maydoni
1268 m²
Qurilish maydoni
755 m²
Umumiy qavat maydoni
15591 m²
Ko‘chib kirish holati
Bo'sh
Metro
Line 2: Sinchon

Energiya samaradorligi

Energiya toifasi

2

2

Yashash uchun ro'yxatga olish

Rezident ro‘yxati

Koreya rezident ro‘yxati (전입신고) uchun mavjud

Ha

RC(ARC)

Chet ellik rezident ro‘yxati uchun mavjud (ARC egalari)

Ha

Qulayliklar

Asosiy qulayliklar

Avtoturargoh
Yer osti, Mustaqil avtoturargoh, Faqat aholi uchun
Isitish
Alohida gaz qozoni (Pol isitish)
Sovutish
Alohida konditsioner
Internet
Kiritilmagan
EV zaryadlagich
Mavjud

Inshootlar

Interyer

Reja

Xavfsizlik va tizimlar

Xususiyatlar

Joylashuv

68 Sinchon-ro, Mapo-gu, Seoul

Asosiy hududlarga taxminiy qatnov

Ba'zi yo‘nalishlar taxminiy hisobdan foydalanishi mumkin; haqiqiy vaqt tirbandlik va almashuvlarga qarab farq qiladi.

Xarajatlar

Ko‘chib kirish jami

36,530,000 von

  • Depozit30,000,000 von
  • Birinchi oy ijarasi4,200,000 von
  • Birinchi oy xizmat haqi250,000 von
  • Boshqa bir martalik to‘lovlar2,080,000 von

Oylik xarajat tafsiloti

Oylik ijara
4,200,000 von
+Texnik xizmat haqi
250,000 von
+A'zolik
10,000 von
+Depozit imkoniyat qiymati (3,5%)
87,500 von
Taxminiy oylik jami≈ 4,547,500 von/oy

To‘lovlar va xarajatlar

Texnik xizmat haqi

250,000 von

Tozalash haqi (bir martalik)

280,000 von

Broker haqi (bir martalik)

1,800,000 von

A'zolik

Talab qilinadi

A'zolik haqi (oylik)

10,000 von

Kommunal xizmatlar

ElektrKiritilmagan
SuvKiritilmagan
GazKiritilmagan
InternetKiritilmagan
Wi-FiKiritilmagan
TVKiritilmagan

Pro

Seoul Homes Pro

Ushbu kontent faqat Seoul Homes Pro aʼzolari uchun.

Depozit30,000,000 von

WhatsApp

Bu binodagi boshqa xonadonlar

O‘xshash uylar

O‘xshash maydon

To‘liq imkoniyatlar, janubga qaragan, yorug‘. I’dе bekatiga piyoda 2 daqiqa.

Kaempeu21opiseutel · Daeheung-dong, Mapo-guEwha Womans Univ.
Ochiq studiya1 ta hammom32.64 m²9F / 15F
Xuddi shu tuman · tur

Yangi, Shinchon maqomi 3 daqiqa piyoda, alohida xonali studiya, ko'chishga tayyor

Sinchonpielei · Nogosan-dong, Mapo-guSinchon
1.5 xona1 ta hammom17.66 m²9F / 8F
Xuddi shu tuman · tur

To‘liq jihozlangan, janubga qaragan, yorug‘. Iwha universiteti stansiyasidan 2 daqiqa piyoda.

Kaempeu21opiseutel · Daeheung-dong, Mapo-guEwha Womans Univ.
Ochiq studiya1 ta hammom24.59 m²11F / 15F

Mapo-gu dagi yangi e'lonlar

To‘liq imkoniyatlar, janubga qaragan, yaxshi yoritilgan. Idaya bekatiga 2 daqiqa piyoda.

Kaempeu21opiseutel · Daeheung-dong, Mapo-guEwha Womans Univ.
Ochiq studiya1 ta hammom24.59 m²11F / 15F

To'liq jihozlangan, janubiy tomonga qaragan, yaxshi yorug'lik. Idae stansiyasiga piyoda 2 daqiqa.

Kaempeu21opiseutel · Daeheung-dong, Mapo-guEwha Womans Univ.
Ochiq studiya1 ta hammom24.59 m²11F / 15F

Yangi qurilgan, Sinchon stansiyasidan 3 daqiqalik piyoda, ajratilgan yotoqxona + duplex, ko'chish mumkin, past qavat

Sinchonpielei · Nogosan-dong, Mapo-guSinchon
1.5 xona1 ta hammom17.66 m²9F / 8F

Yangi, Sinchon bekatidan 3 daqiqalik piyoda masofada, ajratilgan xona, ko'chishga tayyor

Sinchonpielei · Nogosan-dong, Mapo-guSinchon
1.5 xona1 ta hammom17.66 m²6F / 8F

Seuldagi uy-joylarni ko‘rish

Bu e'lon ma'lumotlari ro‘yxatdan o‘tgan agent tomonidan bevosita taqdim etilgan va Seoul Homes uning aniqligi, haqiqiyligi yoki huquqiy kuchi bo‘yicha kafolat bermaydi. Har qanday kelishuvga kirishishdan oldin barcha hujjatlarni tekshiring.